slide1

Firma HakkındaFirma Hakkında

Elektrik taahhüt sektörünün  ileri gelen firmaları arasında yer alan Buay Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Ticaret LTD.ŞTİ 2018 yılında çeşitli özel firmalarda yıllarca proje ve saha mühendisi olarak çalışarak deneyim kazanmış olan Elektrik Elektronik Mühendisleri Barış Uzunay ve Ali Yılmaz tarafından kurulmuştur. Buay Mühendislik, elektrik taahhüt ve otomasyon  hizmetleri kapsamında, proje,danışmanlık ve işletme alanında yurtiçinde ve yurtdışında faaliyet göstermektedir.

HEDEFİMİZ

Sahip olduğumuz dünya standartlarındaki teknolojik gelişmeyi sürekli kılarak, sektörün lider firması olmanın sorumluğunu bir an olsun unutmadan, yurtiçinde ve yurtdışında hızlı, ekonomik ve kaliteden ödün vermeden, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına her an cevap verebilecek üstün, kaliteli Güneş Enerjisi Santralleri üreterek, sektörün hep bir adım önünde olmayı sürdürmektir.BİZİ FARKLI KILAN ÖZELLİKLERİMİZ


Buay Mühendislik olarak ; kendi hedef ve stratejileri doğrultusunda “Sürekli gelişmeyi” ve “müşteri odaklılığını” esas almaktayız.
Güneş Panelleri ve Enerji Sistemlerinde dünyanın önde gelen kuruluşları ile yarışmak, teknolojik gelişmelerde öncü olmak, müşteri beklentilerinin ötesinde mal ve hizmet üreterek fark yaratmak öncelikli amaçlarımız arasında yer almaktadır.

FİRMA PROFİLİ


Buay Mühendislik olarak ; Satış, pazarlama, üretim ve Ar-Ge bölümlerinde çalışan mühendis ve teknikerlerden oluşan uzman kadromuzla tüm teknik hesaplamaları , üretimi ve ar-ge çalışmalarını kendi bünyemizde gerçekleştiren bir firma olmakla kalmayıp., yüksek teknolojili üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj , satış sonrası hizmetlerimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla Buay Mühendislik olarak Türkiye’de ve uluslararası platformlarda hizmet sunmaya devam etmektedir.NEDEN BİZ ?

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun ve sürdürülebilir çözümler üretmek. Kaliteli hizmetlerini sürdürerek elektrik taahhüt ve otomasyon sektörü için mükemmelliyet standartlarının ölçüsü haline gelerek kaliteli hizmet arayan müşterilerin birinci tercihi olmak.


VİZYONUMUZ

Kurulduğumuz günden beri sektörümüzde elde ettiğimiz deneyim ve başarıyı devam ettirmek , gelişime açık ,yenilikçi düşünce ,dinamik ve enerjimizi her geçen arttırarak sektörde işverenler tarafından öncü olarak tercih edilen elektrik taahhüt ve otomasyon firması olmaktır.


SEKTÖRDE LİDERİZ

Güneş Enerjisi Santrallerinin ve panellerinin tamamını kendi entegre tesislerimizde üretiyoruz.

Müşteri beklentilerinin ötesinde sunduğumuz kaliteli ve zamanında hizmet ile fark yaratırız.


DOĞADOSTUYUZ                                                                                    

Teknolojimiz ve kullandığımız malzemelerle ekolojik duyarlılığımızı yansıtır, sürdürülebilirlik bilinci ile hareket ederiz.


ÇÖZÜM VE HİZMET ODAKLIYIZ
Mühendis ve teknikerlerden oluşan deneyimli ve alanında uzman kadromuz ile global alanda çözüm üretiriz.